Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze nasıldır ?

Hakansrn24

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu PSU''yu almayı düşünüyordum yeni toplayacağım sistemde. Fakat çok ses çıkarıyor diyenler oldu. Kafam karıştı. Bu PSU'nun fiyat aralığında sessiz ve aynı zamanda 600W Bronze güç kaynağı önerebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye Hocamın ilk attığı linktekini alırsanız kafanızın rahat olacağı kesindir.

Eğer alternatif isterseniz buna bakabilirsiniz:

High Power 600W 80+ Bronze Element Bronze II Güç Kaynağı

Yine de ilk terchiniz Corsair olsun.
Ben bu güç kaynağını RX480 de kullanıyorum çok iyi gerçekten. High Power kaliteli ürünler üretiyor. Kaliteli kapasistörlere sahip. Çok sessiz çalışıyor. Tek eksisi sadece 24 pinlik kablosuna kaplama yapmışlar diğer kablolara kapmamışlar. Bunun dışında bir eksisi yok. Ayrıca SLI desteğinede sahip.

Ben bu güç kaynağını RX480 de kullanıyorum çok iyi gerçekten. High Power kaliteli ürünler üretiyor. Kaliteli kapasistörlere sahip. Çok sessiz çalışıyor. Tek eksisi sadece 24 pinlik kablosuna kaplama yapmışlar diğer kablolara kapmamışlar. Bunun dışında bir eksisi yok. Ayrıca SLI desteğinede sahip.

High Power 500W 80+ PSU dünyada en çok sevdiğim PSU dur benim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı