Aerocool Klaw 750W Kasa Nasıldır?

Uğraştığın için teşekkür ederim bu Build'i de düşüneceğim fakat PSU bana ne gibi bir sıkıntı çıkarabilir bu konu hakkında bir bilgim yok.
Bir tane de ekran görüntüsü ekledim aşağıya attığın modelin 2 tane fanı var benim seçtiğimin ise 3 tane seninki testte yaklasık 700 lira daha ucuz olan rakibini geçememiş daha güçlü bir sistem olduğundan emin misin PSU olayını hesaba katmazsak. 2 soruma da cevap verebilirsen çok sevinirim.

Tabi ki de @Sylveon un attığı sistem çok daha iyi karşılaştırma sitelerinde neye göre karşılaştırdıkları tam olarak belli olmuyor ve puanlamayı genelde kullanıcı yorumuna göre yapıyorlar.

Dostum PSU bütün sistemin emanet edildiği
bir parça. almışken kaliteli bir model almak önemli. Aerocool’un bir iki modeli haricinde diğerleri alınmaz bence böyle yüksek bütçeli bir sisteme. Herhangi bir elektrik kesintisinde, voltaj dalgalanmasında bütün sistemin çöp olabilir. PSU’yu kaliteli seçmek bu yüzden önemli. 1080P monitör ile kullanacaksan 2080S almanı önermem. Ekran kartından tam performans alamazsın.

Dostum PSU bütün sistemin emanet edildiği
bir parça. almışken kaliteli bir model almak önemli. Aerocool’un bir iki modeli haricinde diğerleri alınmaz bence böyle yüksek bütçeli bir sisteme. Herhangi bir elektrik kesintisinde, voltaj dalgalanmasında bütün sistemin çöp olabilir. PSU’yu kaliteli seçmek bu yüzden önemli. 1080P monitör ile kullanacaksan 2080S almanı önermem. Ekran kartından tam performans alamazsın.
2080 Super önerdik ama 2070 Super daha iyi dendi ondan sonra cevap yok 😒

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı