Satılık Aerocool LS5200 Kasa

İnziva

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar yaklasik 2-3 ay once topladigim sistemde satin aldigim kasadir. Satma sebebim tum sistemimi beyaz tema olarak dizmeyi dusunuyordum fakat kasa haric klavye, fare, monitorum kirmizi-siyah temada. Sonradan siyah kasaya gecmeyi dusundum. Eger bu kasanin beyazini almak isteyen varsa ben ona bu kasa + 50 TL gondereyim. O bana siyahini gondersin. O sekilde bile takas ederim. Yani tek amac ayni kasanin siyah halini almak.
Dedigim gibi beyazini almayi dusunen varsa siyahi alip takas edelim. Ayni kasayi 200 TL civarlarina almis olur. Kasada tek bir cizik, darbe, vs. yoktur.
Mail: [email protected]

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi satışlar, ancak kasayı sprey boya ile düzgün bir şekilde siyaha boyamayı düşündünüz mü ?

Benim anakart beyaz. Güzel olurdu ama Dark N10'um var. Kapağı boyamayı düşünüyorum. İnşallah bulursunuz...

Yok hayir boyle bir islem dusunmedim. Beyaz kasa almayi dusunen bir arkadas olursa cok mantikli bir tercih olur onun icin. Keske basinda siyah alsaydim diyorum ama o zaman oyle dusunmuyordum sonradan tamamen kirmizi-siyah tema oldu her sey. Nasip kismet olur umarim. Mesajlar icin tesekkurler (y)

Halen duruyorsa kaça satarsınız ?

Yeni konular

Geri
Yukarı