Aerocool Mirage 12 Lite nasıl takılır?

Soulan1s

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 SUPER
RYZEN 5 3600
ASRock B450M HDV R4.0
Neo Forza(2x8) 16 GB 3200 MHz CL16 RAM
Sandisk SSD PLUS
Meslek
Uçak Bakım Teknikeri
Arkadaşlar çıldıracağım. Hiçbir şey anlamıyorum. Hayatımda ilk defa masaüstü aldım. Bir de 2 tane kasa fanı alayım dedim ama çıldıracağım sanırım, ne olur yardımcı olun. Teknik destek ters bağlanırsa sistem yanar dedi o yüzden çok korktum.
Aldığım fanın modeli ve çıkan uçları sitedeki linkte gösteriliyor: Aerocool Mirage 12 Lite 3pin Adreslenebilir ARGB, 3 Boyutlu LED Tasarımlı PWM 72CFM Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı (AE-CFMRGL12) | Teknobiyotik
Anakartım: ASRock B450M-HDV R4.0

Kasamda kontrolcü var onun resmini mi atayım ya da?

Hocam o ufak girişi anakartın fan yuvalarından birine takacaksınız zaten o ters takılmaz zorlamayın. Diğer ikisi de ışıklar için onlardan dişi veya erkek olanı kontrolcüye takacaksınız bu kadar.

Hocam o ufak girişi anakartın fan yuvalarından birine takacaksınız zaten o ters takılmaz zorlamayın. Diğer ikisi de ışıklar için onlardan dişi veya erkek olanı kontrolcüye takacaksınız bu kadar.
Yazmayı unuttum bundan 2 tane aldım. 2'si içinde aynı işlemi mi yapmam gerek? Ayrıca kabloların hiçbiri kontrolcüye girmiyor ki, büyük geliyor. Aldığım yer dediğin 2 kabloyu birbirine bağla dedi.

Yazmayı unuttum bundan 2 tane aldım. 2'si içinde aynı işlemi mi yapmam gerek? Ayrıca kabloların hiçbiri kontrolcüye girmiyor ki, büyük geliyor. Aldığım yer dediğin 2 kabloyu birbirine bağla dedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işte ben de o en sondaki led yaza,n adamın aşağıya taktığı ben de yok.
Kontrolcünün resmini ekledim
Kimse yardımcı olmayacak mı ya

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 186
  • image.jpg
    image.jpg
    281,8 KB · Görüntüleme: 169
Son düzenleme:
Hocam çözüm buldunuz mu bilmiyorum ama fan bağlantısı 4 pinli miydi acaba ben de alacağım da.
Kabloların uçlarının yakın resmini atar mısınız?

Geri
Yukarı