Aerocool Strike X 800W 80+ Plus Silver hakkında

Teknobiyotik güvenilir değil bence çünkü şikayetvar.com a bir bak derim.

şikayetvar.com'a güvenen arkadaşlara da bi şaşıyorum zaten. Adamlar kişilerden bedavaya aldığı sorunları parayla firmalara satıyorlar. Hatta yeterince para verirsen senin yerine cevap yazıp aslında çözülmeyen sorunları çözüldü gibi bile gösteriyorlar. Sende bunu araştır derim ben.

Aerocool markası tahmini olarak 6-7 senedir genel olarak extreme dunyasında var olan bir marka ve ciddi bu konuda çalışmaları olan bir firmadır. Distribütörden önce marka güvenilirliği ön planda demek daha doğru olacaktır.

Sonrasında bakılacak ek özellikler üründe 80 + ve aktif PFC bulunmakta. Yüksek extreme seri sistemler için 12 V kanalı tek Rail üerinden 66A desteklemesi yeterli durumdadır. Konu ile ilgili olarak sonuçta elektronik ürünler tabii ki arızalar veya zaman ile deforme olacaktır. Bunun içinde Teknobiyotik devrede olacaktır.

Fiyatı makul extreme serisi, güzel power ....

Son düzenleyen: Moderatör:
şikayetvar.com'a güvenen arkadaşlara da bi şaşıyorum zaten. adamlar kişilerden bedavaya aldığı sorunları parayla firmalara satıyorlar. hatta yeterince para verirsen senin yerine cevap yazıp aslında çözülmeyen sorunları çözüldü gibi bile gösteriyorlar. sende bunu araştır derim ben.

Gerçekten çok haklısın kardeşim. Aslında söz konusu şikayet sitesine davacı olmak gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı