Aerocool thunderx3 B15 laptop çantası alınır mı?

Anıl Yiğit

Hectopat
Arkadaşlar ben bu laptop çantasını beğendim almak istiyorum. Fiyatı da bana göre gayet uygun fakat bu çanta 15.6 inç içinmiş. Benim Acer Nitro 16 (16 inç) dizüstüm bu çantaya uyar mı sizce? Ayrıca başka çantalarda önerebilirsiniz. Yalnız darbelere, çarpmalara dayanıklı ve su geçirmez olması lazım, çünkü ben sürekli seyahat halinde oluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bu laptop çantasını beğendim almak istiyorum. Fiyatı da bana göre gayet uygun fakat bu çanta 15.6 inç içinmiş. Benim Acer Nitro 16 (16 inç) dizüstüm bu çantaya uyar mı sizce? Ayrıca başka çantalarda önerebilirsiniz. Yalnız darbelere, çarpmalara dayanıklı ve su geçirmez olması lazım, çünkü ben sürekli seyahat halinde oluyorum.
iyi günler alabilirsiniz sıkıntı olmaz arada çok az bi inç farkı oldugu için sıkıntı çıkmaz

İyi günler alabilirsiniz sıkıntı olmaz arada çok az bir inç farkı oldugu için sıkıntı çıkmaz.

Hocam çanta hakkında bilginiz varsa iyi midir sizce alınır mı? Ben başka bir şehirde mühendislik okuyorum haftada iki kere otobüsle git gel yapıyorum memlekete ilk defa kullanacağım için sağlam mıdır sizce? Ayrıyeten kitap defter kalem vs. koyacağım içi bana geniş gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı