Aerocool V3X Alınmalı mı?

Ugr2323

Hectopat
Daha fazla  
Sonunda bence karar verdiğim bir kasa /90 ihtimal ile başka bir kasa çıkmaz ise bu kasayı almayı düşünüyorum. Göründüğüz üzere fazladan PSU almak istemiyorum bu yüzden kasa ile birlikte gelen bir PSU seçtim.

Kasa: Aerocool V3X 500W Black

Not: Aerocoola güveniyorum soğutma açısından ki kasada yan panelde 2x12 CM fan yuvaları arka panelde 1 adet egzoz fan takılı geliyor ve artıdan tam olarak önde ızgara arkasında 12 CM'lik LED'li fan takabiliyoruz bu güzel bir görüntü sağlıyor ki ben böyle düşünüyorum 3x LED'li fan alacağım ve PSU'ya gelirsek VX500 gücün %82'si 12V kanalından ben PSU'nun iyi olduğunu düşünüyorum. 2'sinin fiyatı 192 TL. Bence fiyat bakımından çok iyi sizlerin de düşüncesini almak istedim. Böyle özelliklere sahip bir kasa sizce alınmalı mı ve 250-70 TL'ye kadar eğer önermiyorsanız bu kasayı o civara kadar kasa önerebilirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı