Aerocool VS-9 + Aerocool VP-550W Ederi

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dostlar ben yazın kasamı ve güç kaynağımı daha iyi soğutma, düzenli kablo yönetimi ve bir nebzede kaliteli görsellik adına yenileyeceğim. Elimde bu işe yatırabileceğim 250 TL var. Üstüne şuan ki kasam olan Aerocool VS-9 550W güç kaynaklı kasamı satıp almayı planlıyorum. Şimdi ben bu kasayı satmak istersem ne kadar eder. Faturası duruyor. Kasada tek hasar, şeffaf yan panelinin fan vida deliğinden başlayan 2 cm'lik bir çatlak var. Öyle kötü bir olay değil. ^^Onun dışında bakkal sağolsun diğer aksesuarları çöpe attığı için sadece bir adet HDD askısı ve ön panel fan yuvası var. Aklımda 100-150 arası bir şeyler var. Siz ne diyorsunuz? Yeni kasam ise ya beyaz Corsair Carbide 500R, beyaz Corsair Vengeance C70 ya da Aerocool XPredator X3 Devil Red olacak. Güç kaynağı olarak mayısta Amerika'ya gideceğim kalacağım yere yakın teknoloji mağazaları var en uyguna parça satan, oradan 70-80 dolardı sanırım Corsair CX600M ya da CX750M güç kaynağı alacağım. Aynı modeller Türkiye'de var fakat bunlar M ibaresi olduğundan modüler olanlar. Fiyatıda gayet cazip geldi. Alabilirsem Corsair H60 V2 ya da H55 alıp soğutma adına sistemi upgrade etmeyi planlıyorum.

Dimi çok kral kasa. ^^ Şu güç kaynağını alırsam Amerika'dan onu alacağım olmazsa 400R'a düşeriz artık. ^^ Peki kasanın ederi hakkında bir fikrin var mı?

400R'da mükemmel kasa ama 500R bir başka güzel, alabilinecek en güzel kasalardan :) Aerocool XPredator X3 Devil Red'e hiç bulaşma bile, Alperen'in kasa da aynıydı sanırım ya da biraz farklı modeldir. Hiç tavsiye ettiğini görmedim. 3 kasadan 500R derim seçim senin :)

Geri
Yukarı