Aerocool VX 500W kablo nasıl değiştirilir?

Ali Arca

Hectopat
Daha fazla  
Aerocool VX 500W güç kaynağım var ve son günlerde temassızlık yapmaya başladı, bilgisayar kasasını oynattığım an kapanıyor. Kabloya ellediğimde kapandığını fark ettim. Yeni bir kablo alıp denemek istiyorum ancak internette sadece kablo bulamadım. Nereden bulabileceğim hakkında yardım edebilirseniz sevinirim. Veya temassızlık adına başka tavsiyelere de açığım.

Yeni güç kaynağı iyi bir tercih olabilir. Veya kabloları kontrol edin Anakarttan Pinleri çıkmış olabilir.

Bende de Aerocool VX500 Plus var.

20+4 pin olanda biraz sorun var gördüğüm kadarıyla. Çıkarıp düzgünce biraz zorlayarak tekrar takın. 4 pin gevşek duruyor. Onu oturtunca kapanma olmuyor.

Kasa arkasından bahsediyorsanız imkansız onun oynaması. Güç kaynağından çıkarırken kıracağım diye korkuyorum. Uzatmada sorun olabilir.

Denemekten zarar çıkmaz. Bu attığınız kablonun benim güc kaynağımla uyumlu olduğundan eminsiniz değil mi ? Eğer uyumluysa direk alacağım.
Bende de Aerocool VX500 Plus var.

20+4 pin olanda biraz sorun var gördüğüm kadarıyla. Çıkarıp düzgünce biraz zorlayarak tekrar takın. 4 pin gevşek duruyor. Onu oturtunca kapanma olmuyor.
birçok kez tekrar taktım zaten ancak düzelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı