Aerocool VX Plus 500W'yu PSU değişmeli miyim?

AliYağcı

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 6 ay önce topladığım sistemde fiyatı uygun olduğu için Aerocool streak kasa tercih etmiştim. Kasaya PSU dahildi. PSU model: Aerocool VX Plus 500W. 80+ sertifikası yok. Şuana kadar bir sıkıntı çıkarmadı memnunum aslında ama sürekli PSU çok önemli, patlıyor, yanıyor...Gibi sözler duyuyorum. Aerocool kötü bir marka değil bildiğim kadarıyla ama yine de sormak istedim. Bu PSU'yu değişmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 6 ay önce topladığım sistemde fiyatı uygun olduğu için Aerocool streak kasa tercih etmiştim. Kasaya PSU dahildi. PSU model: Aerocool VX Plus 500W. 80+ sertifikası yok. Şuana kadar bir sıkıntı çıkarmadı memnunum aslında ama sürekli PSU çok önemli, patlıyor, yanıyor...gibi sözler duyuyorum. Aerocool kötü bir marka değil bildiğim kadarıyla ama yine de sormak istedim. Bu PSU'yu değişmeli miyim?

Biraz geç oldu ama değiştirmene gerek yok Aerocool kötü bir marka değil ki? %79 verimliliği var RX 5500XT, 1650S'e kadar besler.

VX Plus modeli her ne kadar iyi bir PSU olmasa da koruma anlamında fena değil, sistemini yükseltmeyeceksen değiştirmene gerek yok. Tabii ilk alınırken tercih etmenizi önermem ancak elinde bulunanların uyumlu sistemlerde kullanmasında bir sakınca yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı