Aerocool'un termal macunu: COG 2G

İşlemciyi soğutucusuz taksam soğutur herhalde. Maşallah 285 TL ne ya.
Ya sıvı metal olunca pek denemeye gözüm yemedi, yoksa yeni sistemde kullanacaktım. Genelde delidded işlemcilerde kullanmışlar.

ZF12 kırık gelmeseydi onu da sürecektim.
Bu ZF-12'lerde bi' gariplik var, herkesin başına farklı macera geliyor. @MisakiTaro macun kuru çıktı demişti aklıma gelen, 1-2 kişi daha beklediği gücü alamamıştı. İlginç bir ürün.

İfadeler: Pmw
Bu ZF-12'lerde bi' gariplik var, herkesin başına farklı macera geliyor. @MisakiTaro sanırsam macun kuru çıktı demişti aklıma gelen, 1-2 kişi daha beklediği gücü alamamıştı. İlginç bir ürün.
Bakacağız artık. Masaya sıkmıştım da pek kuru gelmemişti. Bahsettiği sanırım çabuk kuruması.

Bakacağız artık. Masaya sıkmıştım da pek kuru gelmemişti. Bahsettiği sanırım çabuk kuruması.
Konu şuydu.

Bu ZF-12'lerde bi' gariplik var, herkesin başına farklı macera geliyor. @MisakiTaro macun kuru çıktı demişti aklıma gelen, 1-2 kişi daha beklediği gücü alamamıştı. İlginç bir ürün.
Benim sağlam geldi. 1-2 aydır eski PC'de sürülü. Kurumadı. Gerçi onu çok kullanmıyorum.

İfadeler: Pmw
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…