Aeroocool Frost 12cm Fan Nereden Bulabilirim?

• Konuyu başlatan 9544
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 894

9544

Kilopat
Makaleler
46
Yer
Dark
Daha fazla  
Bu fandan baktım bulamadım, resimlerde kötü görünüyordu ama 3 pin olmasına rağmen fan renkleri hoşuma gitti. Aerocool One Frost kasa ile içinde 4 tane bu fanla geldi, yukarı da bir tane bu fandan alıp egzoz fanı olarak kullanmak istiyorum.

Hocam maalesef Türkiye'de bulamazsınız. Almanya'da satılıyor, eğer alamam derseniz. Şu fanlara göz atın, neredeyse benzer yapıdalar.

Hocam maalesef Türkiye'de bulamazsınız. Almanya'da satılıyor, eğer alamam derseniz. Şu fanlara göz atın, neredeyse benzer yapıdalar.
Bu kasayı da senin öneriniz sonucu görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam, güzel kasa. :D
Sıradaki alacağım parça CPU soğutucusu RGB fan set almayı düşünmüyorum. Kasanın önde üç tane fan var görünüşü güzel olduğu için o üçlüyü bozasım yok.

Bu kasayı da senin öneriniz sonucu görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam, güzel kasa. :D
Sıradaki alacağım parça CPU soğutucusu RGB fan set almayı düşünmüyorum. Kasanın önde üç tane fan var görünüşü güzel olduğu için o üçlüyü bozasım yok.
Evet ben önermiştim. Ancak fanları sadece Avurpa'da satılıyor. Eğer Amazon.De üzerinden alabiliyorsanız alın derim.

Baktım az önce çok pahalı :D Başka alternatiflere bakacağım artık. :)
Elimden geldiğince araştıracağım hocam. Benzer yapıda olsa yeterli olur değil mi? Ancak RGB yapısının aynısını bulabileceğimizi sanmıyorum.

Elimden geldiğince araştıracağım hocam. Benzer yapıda olsa yeterli olur değil mi? Ancak RGB yapısının aynısını bulabileceğimizi sanmıyorum.
Teşekkür ederim araştırmışsın zaten, Türkiye pazarında olsa alacaktım. :D Bu fanlar ARGB değil sabit yanıyor fan bağlantısı 3 pin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı