Aerox 3 Bluetooth ile PC'ye bağlanmıyor

PacDiss

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,
3 gün önce aldım fareyi, bağladım bir sorunu yoktu sonra bilgisayara format attım ve nedense Bluetooth ile tarayınca artık mouse gözükmüyor. Önce mousedan zannettim ki telefonda da görünmüyordu. Sonra telefonda göründü ve sorunsuz bağlanıyor ancak PC'de hala görünmüyor. Bluetooth sürücülerini kaldırıp yeniden yükledim ama yine olmadı sebebi nedir acaba?

Not: 2.4 GHz laptopta Type-C giriş olmadığından kullanamıyorum.
Hala güncel

Son düzenleme:
2.4ghz ile bağlanmak için tpye c girişine ihtiyacınız yok . 2 ucu type-c girişli olan aparata bir ucuna dongle'ı bağlayacaksınız diğer ucuna ise usb.a-type.c girişli olan kabloyu takcaksınız 2.4ghz'yi bu şekilde kullanabilirsiniz . Bluetooth ile denemedim .

Merhabalar,
3 gün önce aldım fareyi, bağladım bir sorunu yoktu sonra bilgisayara format attım ve nedense Bluetooth ile tarayınca artık mouse gözükmüyor. Önce mousedan zannettim ki telefonda da görünmüyordu. Sonra telefonda göründü ve sorunsuz bağlanıyor ancak PC'de hala görünmüyor. Bluetooth sürücülerini kaldırıp yeniden yükledim ama yine olmadı sebebi nedir acaba?

Hala güncel
Nasıl reis anlamadım o zaman kablolu olmuyor mu kabloyu en son bilhisayara bağlamıyor muyuz

Nasıl reis anlamadım o zaman kablolu olmuyor mu kabloyu en son bilhisayara bağlamıyor muyuz
Mouse'a herhangi bir kablo bağlamıyorsunuz alıcıyı bilgisayara bağlıyorsunuz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220110_205224.jpg
    IMG_20220110_205224.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 137
Merhaba,
3 gün önce aldım fareyi, bağladım bir sorunu yoktu sonra bilgisayara format attım ve nedense Bluetooth ile tarayınca artık mouse gözükmüyor. Önce fareden zannettim ki telefonda da görünmüyordu. Sonra telefonda göründü ve sorunsuz bağlanıyor ancak PC'de hala görünmüyor. Bluetooth sürücülerini kaldırıp yeniden yükledim ama yine olmadı sebebi nedir acaba?

Hala güncel.

Merhaba, fareyi Bluetooth ile bağlamak için 2.4GHz açıkken DPI düğmesine 4 sn. basılı tutup Bluetooth moduna alınca fareyi bağlayabilirsin.

Geri
Yukarı