Aerox 3 Bluetooth ile PC'ye bağlanmıyor

Solomons

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba fareyi alayı 1 aydan fazla oluyor. Hiç bir problemi olmadan bağlamıştım. Bugün format attım ama bluetooth arama kısmına düşmüyor sebebi ne olabilir? Telefonum dahi düşüyor arama kısmına ama fare düşmüyor.

Son düzenleme:
merhaba aynı sorun bende de var sorunu çözebildiniz mi ???? ben de format attıktan sonra öyle oldu

Merhaba fareyi alayı 1 aydan fazla oluyor. Hiç bir problemi olmadan bağlamıştım. Bugün format attım ama bluetooth arama kısmına düşmüyor sebebi ne olabilir? Telefonum dahi düşüyor arama kısmına ama fare düşmüyor.
mouse u kapalı konumda tutun
dpi düğmesine basılı tutun
basılı tutarken altından wireless moduna geçirin ama dpi tuşuna basmayı bırakmayın
hızlı yanan bir led flaşör göreceksiniz
sonra bağlantı işlemleri için bilgisayardan devam edebilirsiniz böyle çözdüm ben

merhaba aynı sorun bende de var sorunu çözebildiniz mi ???? ben de format attıktan sonra öyle oldu

mouse u kapalı konumda tutun
dpi düğmesine basılı tutun
basılı tutarken altından wireless moduna geçirin ama dpi tuşuna basmayı bırakmayın
hızlı yanan bir led flaşör göreceksiniz
sonra bağlantı işlemleri için bilgisayardan devam edebilirsiniz böyle çözdüm ben
Merhaba sizin yaptığınızı yaptım ve bağlamayı başardım sonunda, ama bağlandıktan 10 saniye sonra kendi kendine mouse kapanıyor, bu 10 saniye içinde mouse aşırı yavaş hareket ediyor kasıyor gibi. Ne yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı