Afganlar akın akın Türkiye'ye gelmeye devam ediyor!

Mültecinin başına taş ile vurup öldürdüğü kıza da inanmıyorsun değil mi kardeşim? Evinde misaifr etmek ister misin birini?

Reina katliamı oldu kaçak giren adam adam 40 kişiyi öldürdü habere inanmıyormuş. Ne yapmaları lazım dostum namluyu kafana mı dayamaları lazım illa?

Sadece bu gazetenin haberlerine inanmadığımı söyledim. Düzensiz göçün de göçmenlerin işlediği suçların da farkındayım.

Sadece bu gazetenin haberlerine inanmadığımı söyledim. Düzensiz göçün de göçmenlerin işlediği suçların da farkındayım.
Abim asker ve çoğu kişinin bilmediği bilgilere sahibim. Emin ol geçiyorlar, hem de ellerini kollarını sallaya sallaya, askerlerlerimiz ile dalga geçerek.

Her türlü haberi böyle sorguluyor musunuz merak ediyorum? :D Cevabı biliyorum da neyse.

Haber eski diye varsayalım hadi göçmenleri savunmak için geçerli bir sebep değil bence. Eski de olsa yeni de olsa kaçak göçmenleri görüyoruz. İnanmaman gerçeği değiştirmiyor.

Olaylara objektif bakamadığını daha önceki konularda söylediğin için çokta bir şey demek istemiyorum. Her türlü taraflı olup hükümeti savunduğunu kendi ağzınla söyledin.

Hükümeti desteklediğini ve taraflı olduğunu başka konularda söyledi zaten. O yüzden yaptığı yorumların koruma için olduğu belli oluyor.

Her türlü haber sayfasını takip etmiyorum. Güvendiğim kendimce bir kaç gazeteci ve haber sayfalarını takip ediyorum. Savunduğumu söylediğimi de hatırlamıyorum. Objektif olduğumu düşünüyorum fakat desteklediğim bir taraf var, evet.

Benim anlamadığım nokta neden mültecilerin Türkiye den Yunanistan a çıkmaması için alınan önlemler ülkeye girerken alınan önlemlerden kat ve kat önde?

Her türlü haber sayfasını takip etmiyorum. Güvendiğim kendimce bir kaç gazeteci ve haber sayfalarını takip ediyorum. Savunduğumu söylediğimi de hatırlamıyorum. Objektif olduğumu düşünüyorum fakat desteklediğim bir taraf var, evet.
Daha geçenki konu üzerinde AKP'yi savunduğunuzu ve tarafsız olmadığınızı söylediniz. Objektif olmak, 3 maymunu oynamak ise; umarım biz de öyle olmayız.

Daha geçenki konu üzerinde AKP'yi savunduğunuzu ve tarafsız olmadığınızı söylediniz. Objektif olmak, 3 maymunu oynamak ise; umarım biz de öyle olmayız.

Ne açıdan söylediğime bakmak lazım. Hangi icraatin, hareketin doğru mu yanlış mı olduğunu söylüyorum bu objektiflik sayılırsa evet objektifim. Fakat desteklediğim bir taraf var, bu yüzden tarafsız değilim. Ben olmayı beceremiyorsam umarım siz olursunuz.

Mülteci krizi, ekonomik bunalım, üretim krizi, ithalat rekorları, kur rekorları, geçimsizlik, refah sorunu, yoksulluk sınırının 10.000 TL'yi aşması, enflasyonun %100'ü geçmesi, dışarıya bağımlılık, iç sorunlar, kayırmalar, haksız işe almalar, hileli sınavlar-mülakatlar, paralel yapılanma, para aklama, uyuşturucu kaçakçılığı, can güvenliği ve daha niceleri...

Ancak biz lig atlamışız, zirveye koşuyomuşuz. Bahsettiği lig, süper lig sanırım.

76575.png

Yeni konular

Geri
Yukarı