Afox RTX 2060 Super alınır mı?

Alacaksanız Gigabyte, MSI ve ASUS gibi markalardan alın.

Arkadaşım ASUS'un 12 GB RTX 2060'ını kullanıyor gayet sağlam çalışıyor gözünüz kapalı alabileceğiniz markalardır bunlar ama gidip afoxdur EVGA'dır kalitesiz markalara aman diyeyim.

EVGA kalitesiz mi? Puhahahah, EVGA zamanında NVIDIA'nın ana partneriydi bir de aman diyeyim demişsin.

Arkadaşım ASUS'un 12 GB RTX 2060'ını kullanıyor gayet sağlam çalışıyor gözünüz kapalı alabileceğiniz markalardır bunlar ama gidip afoxdur EVGA'dır kalitesiz markalara aman diyeyim.

Peki EVGA'nın bundan haberi var mı? EVGA en az MSI ve ASUS kadar iyidir hatta bazı modelleri daha iyidir.

Fiyat farkına bağlı alınabilir diyorum bende .
Bu olayın fiyat farkıyla bir alakası yok demek istiyordum dostum aldığın malzeme fiyat performans ürünü değil çoğu kişinin de bundan bahsettiğini söylemek isterim ve konu hakkında daha çok araştırma yapmanı tavsiye ederim.

Arkadaşım ASUS'un 12 GB RTX 2060'ını kullanıyor gayet sağlam çalışıyor, gözünüz kapalı alabileceğiniz markalardır bunlar ama gidip Afox'dur EVGA'dır kalitesiz markalara aman diyeyim.
EVGA ya da kalitesiz marka?
EVGA gayet kaliteli bir marka,NVİDİA kart üretiminde Asus dan geri kalır yanı yok.

Bu olayın fiyat farkıyla bir alakası yok demek istiyordum dostum aldığın malzeme fiyat performans ürünü değil çoğu kişinin de bundan bahsettiğini söylemek isterim ve konu hakkında daha çok araştırma yapmanı tavsiye ederim.

Fiyat farkıyla nasıl alakası yok Allah aşkına? 2K daha niye fazla vereyim ASUS diye? Arada zaten az bir fiyat farkı veya fiyat farkı olmasa tabii ki Afox alınmaz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı