Afox GeForce RTX 2060 Super alınır mı?

592329

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu ekran kartını önerir misiniz? İndirimde alacağım İncehesap üzerinden yetkili kişileri aradığımda herhangi bir sorun olmayacağını belirttiler.

Dosya Ekleri

• 635b739d9135c6.88907548_okhnpfmigqjle_500.jpg
    635b739d9135c6.88907548_okhnpfmigqjle_500.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 130
Yeni bir kart alacaksanız Nvidia tarafında 3000 serisine AMD tarafında ise 6000 serisine yönelmelisiniz. Alacağınız kart kötü değil hatta ben de kullanıyorum 2060S kartı ve çok da memnunum ancak yeni bir kart alınacaksa güncel sürüm kartlara yönelmekte fayda var.​

Kanka asla bunu alma 6600 daha iyi arasında her oyunda 15 FPS var biraz daha ucuz istersen test videoları izle sonra karar ver

Bütçem kısıtlı olmasa direkt 3060 alacağım demesi kolay olsa keşke

Yeni bir kart alacaksanız Nvidia tarafında 3000 serisine AMD tarafında ise 6000 serisine yönelmelisiniz. Alacağınız kart kötü değil hatta ben de kullanıyorum 2060S kartı ve çok da memnunum ancak yeni bir kart alınacaksa güncel sürüm kartlara yönelmekte fayda var.​
Hocam sizinle birebir discord üzerinden konuşma şansım varmı acaba birkaç sorum olacaktı müsaitseniz

üzgünüm ama Discord kullanmıyorum. Buradan sorarsanız bilgim ve tecrübelerim dahilinde yardımcı olabilirim.​

Tamamdır buradan sorularımı aktarayım.
Afox 2060S kullanıyorsunuz herhangi bir sürücü/ yazılım sorunu yaşadınız mı
Coil Wine sorunu yaşadınız mı?
Anormal sıcaklık artışları oldu mu
Cevaplarsanız çok memnun olurum.

Monitör de alacağım için Max 13-11 bin arası
Peki neden alınmaz dümdüz alınmaz deyince pek bir anlam ifade etmiyor benim için.
Afox, ucuz, dandik bir marka. Entegrelerin, çipin lehim kalitesi asla bir Palit, Zotac, ASUS gibi olamaz. Bu da uzun vadede sorun demek.

Bütçe o kadar varsa bunu öneririm:

Geri
Yukarı