After Effects 2020 azalarak çıkma nasıl yapılır?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Videom hazır ama videonun yavaş yavaş kararmasını ve müziğin sesinin alçalmasını istiyorum. Ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Videom hazır ama videonun yavaş yavaş kararmasını ve müziğin sesinin alçalmasını istiyorum. Ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
O iş Premiere Pro sayesinde 5 saniyede falan yapılıyor. Videoyu kurgulamada Premiere kullanmanızı öneririm zaten. After Effects adı üstüne efektler için daha uygun.

O iş Premiere Pro sayesinde 5 saniyede falan yapılıyor. Videoyu kurgulamada Premiere kullanmanızı öneririm zaten. After Effects adı üstüne efektler için daha uygun.
Bunu bilmiyordum. Aptal gibi After Effects almışım. Keşke dediğinizi alsaydım. Çok pişman oldum şu an.

Bir adet Black Solid ekle, ekran simsiyah olacak. Ardından solidin opacity değerini 0 yap. Sonra videonun kararmaya başlamasını istediğin anı seç ve keyframe ekle. Ardından videonun sonuna geç ve opacity değerini tekrar 100 yap. Videodaki ses seçeneklerine girip db seçeneklerine de keyframe ekleyerek aynı işlemi ses için yapabilirsin. Hayırlı olsun

Geri
Yukarı