Çözüldü After Effects bcc unsharp mask nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheeEmre

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bcc unsharp mask plugini nasıl indirilir? Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz "bcc unsharp mask" Boris FX pluginin içinde var. Boris FX'i kurmanız yeterlidir.

Virüssüz plugin bulamadıysanız, bu vdeoyu öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütün pluginler linkte video da var, ben şu an hala kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.

Virüssüz plugin bulamadıysanız, bu vdeoyu öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bütün pluginler linkte video da var, ben şu an hala kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.
Kurdum ama cc veya shake ekleyince ekrana bu geliyor.
1702062928619.png

Bu sefer de böyle bir hata verdi.

Eki Görüntüle 2045874

Sapphire pluginin nasıl kurdun? Dosya'yı Sapphire Setup'u ile kurduktan sonra sapphirefix.exe ile fixlemen gerekiyordu. Eğer yaptıysan Sapphire Plugin'in hatalı kurulmuş. Sapphire'nin Setup'u aç repair varsa repair yap, seçenek çıkmıyorsa tekrar kur.

Çözüm
Sapphire pluginin nasıl kurdun? Dosya'yı Sapphire Setup'u ile kurduktan sonra sapphirefix.exe ile fixlemen gerekiyordu. Eğer yaptıysan Sapphire Plugin'in hatalı kurulmuş. Sapphire'nin Setup'u aç repair varsa repair yap, seçenek çıkmıyorsa tekrar kur.

Sapphire'yi hallettim. Efekt kontrolü atıyorum şimdi.

1702064783584.png

Ama hala şunu anlayamadım.

1702065539352.png

Sapphire'yi hallettim. Efekt kontrolü atıyorum şimdi
1702064783584.png

Ama hala şunu anlayamadım.
1702065539352.png

Nasıl çözeceğiz bunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı