Çözüldü After Effects CC 2019 kasma ve donma problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
Sistem çok kötü değil ama oyun odaklı topladığım için biraz kasmayı normal görüyorum, lakin dün bir edit yaparken program aşırı donmaya ve kasmaya başladı. Tam olarak anlayamadım neden olduğunu, yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem:
MSI 1050 Ti Gaming X.
i5 7500.
16 GB 2400MHz.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna bakabilir misin? Genelde açık olur ama.
Korsanı desteklemiyorum. Ama kullanırsanız da o sizin tercihiniz.

Ben aklınızda bulunsun diye dedim. :)
Şimdilik hobi benim için, ama çok pahalı aylık 20-30 TL olsa alırdım.
Korsanı desteklemiyorum. Ama kullanırsanız da o sizin tercihiniz.

Ben aklınızda bulunsun diye dedim. :)
Evet, şu an yüklendi ve korsan olduğu için değilmiş. Hala kasma ve donma var.

Editlemek istediğiniz video mp4 mü? Çözünürlüğü nedir?
Video değil fotoğraflardan 10 saniyelik bir video hazırlıyorum, FHD çözünürlükte, isterseniz paylaşabilirim projeyi.
Bu videodaki editin aynısını yapıyorum, pekiştirme olsun diye, bir süreye kadar her şey iyiydi ama 2. Adjustment Layer'i oluşturup SLİCE efektini attım, donmaya başladı ve düzelmedi.

Adobe Premiere kullan istersen. :)

After Effects hem ağırdır, hem de istediğin şey için çok komplekstir. :)
Premiere'de istediğim efektleri yapamıyorum ya. :D
O yüzden After Effects kullanıyorum, aynı anda 3 programı kullanıyorum AE, Pr, PS CC.

Zamanında Sony Vegas Pro denedim o da çok karmaşık geldi, o yüzden Premiere kullanmaya başladım.

Bir de İbrahim senden bir ricam olacaktı, eğer biliyorsan bu videoya efekt atıp kontrol etmeden önce bir ön render alıyorlar ya, onu nasıl alabilirim hangi tuşla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Premiere'de istediğim efektleri yapamıyorum ya. :D
O yüzden After Effects kullanıyorum, aynı anda 3 programı kullanıyorum AE, Pr, PS CC.

Zamanında Sony Vegas Pro denedim o da çok karmaşık geldi, o yüzden Premiere kullanmaya başladım.

Bir de İbrahim senden bir ricam olacaktı, eğer biliyorsan bu videoya efekt atıp kontrol etmeden önce bir ön render alıyorlar ya, onu nasıl alabilirim hangi tuşla?
Sağdaki 0 rakamına basarak

Geri
Yukarı