After Effects donuyor

Ömer Hasan

Centipat
Daha fazla  
After Effects'i kullanmaya başladıktan 1-2 ay sonra programda ses ilerliyor, video sanki fotoğraf gibi donuyor. Renderla alakası, yok bilgisayarım da güzel. Yeşil çubuk doluyor ama hangi frameden başlattıysam o framein fotoğrafı kalıyor ve ses ilerliyor. Çözümünü bilen varsa benimle paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim güzel ne demek, bana göre i3 muhteşem sana göre i7 yetersiz. Adobe programlarında i9'lar bile zorlanmakta halihazırda işlemcini paylaş ayrıca 16 ve altında belliğin varsa arttır.

16 gayet yeterli hocam. Fazla abartmaya da gerek yok. Eğer çok profesyonel işlerle uğraşmıyor ise gayet ideal.

16 gayet yeterli hocam. Fazla abartmaya da gerek yok. Eğer çok profesyonel işlerle uğraşmıyor ise gayet ideal.
Yeterli falan değil, hatta 32 bile yeterli değil. Program sisteme göre kendini limitliyor ha bende Celeron var dersen fazla bile o ayrı konu.

Sistemin nedir acaba?

GTX 1650, i5 9400F, 16 GB RAM yeterli olduğunu düşünüyorum normalde böyle olmamıştı.
Sistemim güzel ne demek, bana göre i3 muhteşem sana göre i7 yetersiz. Adobe programlarında i9'lar bile zorlanmakta halihazırda işlemcini paylaş ayrıca 16 ve altında belliğin varsa arttır.

Bence yeterli, ilk defa oluyor böyle bir hata . Çok agresifsin biraz sakin.
Muhtemelen RAM yeterli gelmediği için kasmalar, donmalar yaşıyorsunuzdur. Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz?

Kasma donma değil. Direk fotoğraf gibi duruyor. Normalde olmamıştı, ilk kez.

Geri
Yukarı