After Effects nasıl öğrenilir?

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
Şimdi ben editlerimi PC capcut üzerinden yapıyorum örnek editim;

Ben daha büyük işler yapmak istiyorum. Yaşım 16. hem kitlemi büyütmek adına hem de ileride de bana katkı sağlayacabileceğini düşündüğüm için After Effects'e geçme kararı aldım lakin bilgim After Effects konusunda sıfır. Nereden öğrenip nasıl ustalaşabilirim? Hangi sürümü indirmeliyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Onur Naci Öztürkler'e bak derim. Hiç uzatmadan gayet net bir şekilde çoğu şeyi anlatıyor. Sistemin gayet iyi o nedenle en son sürümü indirebilirsin direkt.
Sağ ol hocam. Preimere pro derslerine bakmıştım gayet güzel anlatıyordu ama preimere pro benim edit tarzıma uygun program değildi maalesef. Ama After effects öyle.

Sağ ol hocam. Preimere pro derslerine bakmıştım gayet güzel anlatıyordu ama preimere pro benim edit tarzıma uygun program değildi maalesef. Ama After effects öyle.
Evet, dediğin gibi bu tip daha bol efektlerin gerektiği kısa süreli videolar için After Effects çok iyi oluyor. Premire Pro biraz daha uzun ve büyük projeler için ama size tavsiyem ucundan Premire Pro'ya da bakmanız. Bu iki programı iyi şekilde kullanabildiğiniz taktirde piyasada yapamayacağınız bir iş yok.

Evet, dediğin gibi bu tip daha bol efektlerin gerektiği kısa süreli videolar için After Effects çok iyi oluyor. Premire Pro biraz daha uzun ve büyük projeler için ama size tavsiyem ucundan Premire Pro'ya da bakmanız. Bu iki programı iyi şekilde kullanabildiğiniz taktirde piyasada yapamayacağınız bir iş yok.
Önce after Effects i öğreneyim dediğiniz gibi Preimere pro da öğrenmeye çalışacağım. Teşekkürler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

After Effects'de ilk editimi tamamladım. Harbiden muazzam programmış <3

Son düzenleme:

Geri
Yukarı