After Effects render alırken çalışma hareket etmiyor

my last mistake

Hectopat
Arkadaşlar aslında şimdi sorun değil de merak ettiğim bir şey var. 2015 sürümü kullanıyorum normalde fakat 2015'de render alırken, yapılan çalışma hareket etmiyor eş zamanlı render almıyor yani. Ha bu benim işime geliyor daha kısa sürüyor ve kasmıyor.

2018'de ise yapılan çalışmada render alırken, yapılan çalışma hareket ediyor oynuyor ama tabii daha çok kasıyor. Bu sürümle alakalı bir şey mi yoksa ayar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Render alırken Caps Lock tuşunu açık bırakırsanız görüntü hareket etmez ve daha kısa süreli render alır. AE Media Encoder ile render alırken de ayarlar kısmında render alırken önizlemeyi kapatma seçeneği mevcut.

Render alırken Caps Lock tuşunu açık bırakırsanız görüntü hareket etmez ve daha kısa süreli render alır. AE Media Encoder ile render alırken de ayarlar kısmında render alırken önizlemeyi kapatma seçeneği mevcut.

Tamamdır hocam çok teşekkürler bir deneyeyim bakalım. 2015'de caps lock açık olmadığı halde görüntü hareket etmiyor diye hatırlıyorum ama bir daha deneyeyim yine sağ ol tekrar.

Geri
Yukarı