After Effects video boyutunu küçük yapma

Omarrr111

Picopat
Dün After Effects ile bir video yaptım fakat 15 saniyelik video 1.5 GB oldu normalde bunu mobilde yapsaydım. Sadece 720p ayarıyla en fazla 60 MB olurudu bunun gibi bir ayar yapmam için hangi formatta videoları renderlamam gerek ya da nasıl bri ayar yapmam gerek?

HV.264 ile çıktı alınız.

Dün After Effects ile bir video yaptım fakat 15 saniyelik video 1.5 GB oldu normalde bunu mobilde yapsaydım. Sadece 720p ayarıyla en fazla 60 MB olurudu bunun gibi bir ayar yapmam için hangi formatta videoları renderlamam gerek ya da nasıl bri ayar yapmam gerek?

Render'i .avi olarak aldığı için yüksek alıyor. HandBrake gibi bir uygulama kalitesini düşürmeden boyutunu düşürebilirsiniz.

Handbrake adlı bir uygulama var. Onun ile yapabilirsiniz.

Media Encoder kullanın. Bildiğim kadarıyla After Effects önceden render açısından birçok ayar bulundurmasına rağmen Media Encoder'ın kullanımını arttırmak için After Effects'teki ayarlar azaltılmış. 1.5 GB olan video 50-100 MB olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı