After Effects yeşil ekran oluyor

sezoy

Centipat
Arkadaşlar After Effects üzerinden yeni yeni edit yapmaya başladım ama ilk kez böyle bir sorunla karşılaştım render aldım ve videonun bazı yerlerinde yeşil ekran çıktığını fark ettim bir de şu ilk yerde sallanma effekti erken geliyor ama After Effects üzerinde izlediğim zaman öyle bir problem yok her şey normal. Nasıl düzelteceğim hakkında fikri olan var mı? (Bu arada edit hakkında düşüncelerinizi yazabilirsiniz)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kral tahminimce yeni başladın ve internetten free packet indirdin. O paketin içerisinde birtane dosyanın yeşil olması gerek onu ya sil ya da rengini değiştir sana kalmış :D Silince siyah ekran olursa internetten pngli resim indirip, after effect deki yeşil olan klasörün içine at. Eğer sorun başka biryerdeyse onun çözümünü bilmiyorum, kendi yaşadığım sorunu baz alarak yanıtladım :)

Edit güzel. Twitch yerine, Sapphire plugininden s_shake kullanabilirsiniz. Yeşil ekran sorununu gidermek içinde; hand brake yükleyip, klibi render alın.

Tamam teşekkür ederim bakmaya gidiyorum.
Kral tahminimce yeni başladın ve internetten Free packet indirdin. O paketin içerisinde bir tane dosyanın yeşil olması gerek onu ya sil ya da rengini değiştir sana kalmış :D silince siyah ekran olursa internetten PNG'li resim indirip, After Effects'deki yeşil olan klasörün içine at. Eğer sorun başka bir yerdeyse onun çözümünü bilmiyorum, kendi yaşadığım sorunu baz alarak yanıtladım :)
Yeşil dosyayı sileceğim derken? Pek anlamadım dediğim gibi yeniyim. After Effects de izlediğim zaman bir sıkıntı yok ondan olacağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Tamam teşekkür ederim bakmaya gidiyorum.

Yeşil dosyayı sileceğim derken? Pek anlamadım dediğim gibi yeniyim. After Effects de izlediğim zaman bir sıkıntı yok ondan olacağını zannetmiyorum.
Edit yaptığın ekranda sol tarafa bak, birsürü dosya ve resim tarzı şeyler göreceksin. (Hani masaüstünden programa dosya sürükleyince dosya’nın geldiği kısım varya , büyük ihtimal yeşil dosya işte tam oradadır ) Yanlarında küçük resimleri var. Hangisinin küçük resmi yeşilse silip videoyu izlemeyi dene. Her silip denediğinde yeşil gitmezse , silmeni ctrl + y kısayoluyla geri al ki başka birşeyi boşuna silmiş olmayalım.

Geri
Yukarı