After Effects'de efektin süresini nasıl uzatılır?

IYuNiKI

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Adobe After Effects programında bir glitch logo tasarımı yapmak istedim. Düz bir Solid'i pre-compose edip içine fractal noise efektini uyguladım. Resimdeki ayarlamaları yaptım ama nedense efektin süresi benim projemin süresi kadar devam etmemekte. Preview ettirdikten sonra efektin o hareketliliği bir süre sonra duruyor(attığım GIF'te görebilirsiniz). Efektin hareketliliğini nasıl uzatabilirim?

İyi günler.

Dosya Ekleri

• Değerler.JPG
    Değerler.JPG
    190,1 KB · Görüntüleme: 118
  • Bu nedir yauvv.gif
    Bu nedir yauvv.gif
    3,2 MB · Görüntüleme: 124
Dostum selamlar, biraz önce ben de denedim bu durumu fakat bende de aynı sorun oldu. Muhtemelen 3000 değeri çok fazla bir değer olduğu için böyle bir sorun oluyor, örneğin 300 yaptığımda mesafesi daha uzuyor ama tabi ki o da evulation'u yavaşlatıyor. Ben de ilk defa görüyorum bu problemi fakat sanırım fractal noise seedlerinin bir sonu varmış :D. Sana önerim, hareket ettiği kısma kadar keyframe olarak ver ardından loopOut("cycle") komutuyla looplamasını sağla sonsuza kadar looplasın dursun =) Glitch biraz tekrar'a düşecektir ama fractal evulation ayarıyla bir denge yakalarsın ben kaba taslak yaptım. Tercihen loopOut("pingpong") olarak da yapabilirsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir. =)
sample.JPG

Merhaba arkadaşlar,

Adobe After Effects programında bir glitch logo tasarımı yapmak istedim. Düz bir Solid'i pre-compose edip içine fractal noise efektini uyguladım. Resimdeki ayarlamaları yaptım ama nedense efektin süresi benim projemin süresi kadar devam etmemekte. Preview ettirdikten sonra efektin o hareketliliği bir süre sonra duruyor(attığım GIF'te görebilirsiniz). Efektin hareketliliğini nasıl uzatabilirim?

İyi günler.
Precompose yaptıktan sonra timeline'ye gelip sağ klik - time - timeskretch gibi bir seçenek olması lazımdı tam adını bakmadan yazamıyorum. Oradan istediğin saniyeye uzatabilir veya kısaltabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı