After Effects'e nasıl başlanmalı?

egetanr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, After Effects TikTok editleri yapmak istiyorum ama mesela bu bir karakter olsun onun ile ilgili videoları TikTok çözünürlüğünde bulamıyorum ve daha yeni başlıyorum önerebileceğiniz Türkçe kaynak var mı? Ve plugin nasıl kuruabilirim bir an önce öğrenip yapmak istiyorum örnek video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mobilden çok daha kolay böyle editler. Youtube'dan Tutorial videoları izleyerek yapabilirsiniz anca.
Tiktok boyutu. 1080x1920 dir.

TikTok için de mi?

İlk önce After Effects'in temelini öğrenmeni şiddetle öneririm. Sonra TikTok editi yapmaya çalışırken sürekli takılacaksın. Onur naci sıfırdan derslerine bakmalısın kesinlikle.

Mobilden çok daha kolay böyle editler. YouTube'dan tutorial videoları izleyerek yapabilirsiniz anca.
TikTok boyutu. 1080x1920'dir.

Mobilden özgün olması daha zor.

İlk önce After Effects'in temelini öğrenmeni şiddetle öneririm. Sonra TikTok editi yapmaya çalışırken sürekli takılacaksın. Onur naci sıfırdan derslerine bakmalısın kesinlikle.

Mobilden özgün olması daha zor.
peki mesela bir karakterin editibi yapcakken onun ile ilgili videoları nasıl bulabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı