Afterburner ayarlarını değişmiyor

Boromir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, MSI Afterburner programını açtığımda karşıma böyle bir ekran çıkıyor. Bilgisayarımı ikinci el olarak dün aldım ve format attım. Formattan önce Windows 8.1 sürümü vardı. Şimdiyse Windows 10 yüklü. Format atmadan önce kaydırılabilir seçenekleri kısıp açabiliyordum. Şimdi hiçbir şey yapamıyorum. Kafayı yiyeceğim uğraşıp duruyorum.

Ekran kartım MSI R9 380 4G. Radeon sürümüm güncel 18.8.1. Acaba formattan sonra güncellemediğim bir şey mi var? Yardımcı olabilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran kartıyla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle donanım kontrolü ayarının aktif olduğundan emin olun, o kapalıysa böyle oluyor. O ayar aktif durumdaysa RTSS ve Afterburner uygulamalarını ve profillerini kaldırın, sonra temiz kurulum seçeneğiyle tekrar kurun.

Arkadaşlar değişen bir şey olmadı. Sorun devam ediyor. Aslında benim overclock yapmak gibi bir niyetim de yok sadece ekran kartımın fanları dönmüyor. Afterburner çalışırken ayarladığımda dönüyordu. Fanları çalıştırabileceğimiz Afterburner gibi bir program var mı?

Arkadaşlar değişen bir şey olmadı. Sorun devam ediyor. Aslında benim overclock yapmak gibi bir niyetim de yok sadece ekran kartımın fanları dönmüyor. Afterburner çalışırken ayarladığımda dönüyordu. Fanları çalıştırabileceğimiz Afterburner gibi bir program var mı?
Asus GPU Tweak II dene.

İndirme Linki : GPUTweak II | ASUS Global

OS Sürümünü ve bit seçtikten sonra alta download çıkıyor oraya tıkla.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı