Çözüldü Afterburner bazı özellikler OSD'de gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci

Burada açık gözüküyor ancak oyunda gözükmüyorlar sebebi ne olabilir?

Sistem:

R3 3100,
B450M S2H,
5500XT 4 GB XFX THICC II,
2x8 XPG 3200 MHz,
FSP HV PRO 550W 80+,
MAG 100M.

OSD'yi Radeon Software'de deniyorum hızlı olsun diye ancak ondan kaynaklı değil. Başka oyunlarda da gözükmüyor.

Sürüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benchmark yapmanız gerekiyor. Bu dediğiniz veriler sadece benchmark açıkken geliyor. Ben de aynı sorunla uğraşmıştım, mesela ctrl+ü ile başlatıyor oyundayken ve veriler geliyor, işim bitince ctrl+i ile kapatıyorum. O veriler de kayıt oluyor aşağıdaki .txt dosyasına.

Etkinleştirme tuşu ata ve oyun içinde o tuşa bas, saymaya başlar ortalamaları falan. Zwormz öyle yapıyor mesela, tak basıyor adam tuşa geliyor averajlar.

Benchmark yapmanız gerekiyor. Bu dediğiniz veriler sadece benchmark açıkken geliyor. Ben de aynı sorunla uğraşmıştım, mesela ctrl+ü ile başlatıyor oyundayken ve veriler geliyor, işim bitince ctrl+i ile kapatıyorum. O veriler de kayıt oluyor aşağıdaki .txt dosyasına.

Çözüm
Bunu denediniz mi?

@EgeN7 Hocam teşekkürler. Dediğiniz gibi yapınca sorun çözüldü.

Bir sorum daha olacak.

Şunun gibi yazılar nasıl yapılıyor?

Bende böyle gözüküyor.

Bu bölümden yapılıyormuş.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…