MSI Afterburner bazı göstergeler gözükmüyor

FlyingHopes

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa/Gemlik
Daha fazla  
İyi günler sevgili forum üyeleri, birkaç kere MSI Afterburner'ı indirmeme rağmen (kendi sitesinden ve bu forumdaki linkten de olmak üzere) aşağıda da göreceğiniz üzere ekran kartı kullanımını ve sıcaklığını göremiyorum. Açtığım her göstergeyi OSD'de ve sistem tepsisinde göster seçeneğini işaretledim. İşin garibi bu sorun 511.23 sürümünü indirdikten sonra oldu (GPU kullanım grafiğini izlerken GPU1 connection lost yazısı çıkmıştı az önce belirttiğim ekran kartı sürücüsünu kurduktan sonra), önceki sürümlerde bir sorunum yok idi, şu an son sürüm olan 511.65'i indirmeme rağmen her oyunda aynı sorunu yaşıyorum, bilen arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.
Sistemim:
▫️Intel Core i5-10200H
▫️NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti
▫️16 GB Crucial CL22 RAM (Çift Kanal)
▫️250 GB WD Blue SN550 SSD
ekran.png

cod.png

Hocam cihaza aida64 gibi tüm sensörleri izleyecek bir program indirmelisiniz. Afterburner hepsini kendisi alamıyor başka programdan alıp ekrana yansıtıyor. İndirip kurduktan sonra afterburner içerisinden o programdan alınmasını işaretleyeceksin.

Hocam cihaza aida64 gibi tüm sensörleri izleyecek bir program indirmelisiniz. Afterburner hepsini kendisi alamıyor başka programdan alıp ekrana yansıtıyor. İndirip kurduktan sonra afterburner içerisinden o programdan alınmasını işaretleyeceksin.
Kurulum aşamasında kısayolları göster seçeneği vardı ordan mı işaretlemek lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı