Afterburner kullandıktan sonra bilgisayar açılmıyor

bedic

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz üzere bilgisayarımın ekranı gelmiyor. Bu sorun monitörle ilgili değil eminim bundan, çünkü eskidende böyle bir sorun vardı ama RAM'leri tekrar takınca düzeliyordu.

Bilgisayarın performansını arttırmak için MSI Afterburner indirmiştim, fan hızıyla oynarken fan maksimum hızda çalıştı ve bilgisayar açılmadı. Sonradan formatla düzelttim. Uzun bir aradan sonra tekrar devam edecektim (driver yükleyecektim).

Ama bilgisayar ekranı gelmedi.
Monitörle alakalı değil, bilgisayarım eski ama sorun bu değil, eskiden bilgisayar açılınca fan hızlanır sonra yavaşlardı şimdi yavaşlamıyor.

Son düzenleme:
Başlıkta da gördüğünüz üzere bilgisayarımın ekranı gelmiyor. Bu sorun monitörle ilgili değil eminim bundan, çünkü eskidende böyle bir sorun vardı ama RAM'leri tekrar takınca düzeliyordu.

Bilgisayarın performansını arttırmak için MSI Afterburner indirmiştim, fan hızıyla oynarken fan maksimum hızda çalıştı ve bilgisayar açılmadı. Sonradan formatla düzelttim. Uzun bir aradan sonra tekrar devam edecektim (driver yükleyecektim).

Ama bilgisayar ekranı gelmedi.
Monitörle alakalı değil, bilgisayarım eski ama sorun bu değil.

Hocam overclock yaparsanız olacağı buydu hem overclockla ne zaman performans artıki çok büyük yanlış yapmışsınız

Ekrna kartının fanını sök iyicece bir temizle macunun yenile fan kablosunu yerıne ıyıce oturt tekrar dene bakalım. Başka aklıma bir şey gelmiyor:( tozdan mozdan sıkışmış olabilir fan zorlanıyorda olabilir.

Ekrna kartının fanını sök iyicece bir temizle macunun yenile fan kablosunu yerıne ıyıce oturt tekrar dene bakalım. Başka aklıma bir şey gelmiyor:( tozdan mozdan sıkışmış olabilir fan zorlanıyorda olabilir.

Hocam adam yaptığı işlemde sonra ekranın gittiği diyor tozdan bir sorun olacağını sanmıyorum

En kötü ihtimalle....

1668341099719.png

edit skills.

Yeni konular

Geri
Yukarı