Afterburner overclock sonrası beyaz ekran

TrYaSaR51

Decapat
Daha fazla  
Afterburner'dan overclock yapmak için birkaç değerle oynamıştım daha sonrasında onayladığım zaman ekran beyaz ekrana düştü ve gelmedi. tekrar açıp kapatarak falan birkaç kere en sonunda şans eseri Afterburner ayarlarımı sıfırladım. PC de şu an bir sorun yok gibi duruyor ama bir zarar gelmiştir diye korkuyorum sizce bir şey olur mu?
Afterburner'dan overclock yapmak için birkaç değerle oynamıştım daha sonrasında onayladığım zaman ekran beyaz ekrana düştü ve gelmedi. Tekrar açıp kapatarak falan birkaç kere en sonunda şans eseri Afterburner ayarlarımı sıfırladım. PC de şu an bir sorun yok gibi duruyor ama bir zarar gelmiştir diye korkuyorum sizce bir şey olur mu?

Ekran kartım ASUS TUF GTX 1650 OC versionu.

Son düzenleme:
Yeni kartlar kendini koruyabiliyor. teknolojisi yeni ama eski bir karta sahipsen bir şey söyleyemem en iyisi FurMark ile kartı stres testine sok herhangi dalgalanma ekranda titreme vs bir şey olmazsa sorun yoktur. tahminimce bir sorun olmamıştır.

Yeni kartlar kendini koruyabiliyor. Teknolojisi yeni ama eski bir karta sahipsen bir şey söyleyemem en iyisi FurMark ile kartı stres testine sok herhangi dalgalanma ekranda titreme vs bir şey olmazsa sorun yoktur. Tahminimce bir sorun olmamıştır.

Hocam şu an evde değilim eve geçince deneyeceğim yorumunuz için sağ olun.

hiç bir şey olmaz kartınız güncel bir kart , ben o dedigini en az 15 defa yapmısımdır kartın limiti öğrenmek icin. reset attıgın anda eski verilere geçer veya kendisi reset atar zaten

Yeni kartlar kendini koruyabiliyor. Teknolojisi yeni ama eski bir karta sahipsen bir şey söyleyemem en iyisi FurMark ile kartı stres testine sok herhangi dalgalanma ekranda titreme vs bir şey olmazsa sorun yoktur. Tahminimce bir sorun olmamıştır.

Testin sonucu böyle çıktı hocam çok fazla bilmiyorum ama sizce iyi mi? Ayrıca testi 1080p de yaptım.
Testin sonucu böyle çıktı hocam çok fazla bilmiyorum ama sizce iyi mi? Ayrıca testi 1080p de yaptım.
@Bati.

Dosya Ekleri

• sonuç böyle hocam.png
    sonuç böyle hocam.png
    687,4 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
FPS değeri güzel olması gerektiği gibi ısıda problem yok test esnasında sanırsam herhangi bir görüntü gitmesi vs bir problemde yaşamadığınızı varsayarsam kartın tamamen sorunsuz diyebilirim iyi günlerde kullan için rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı