Afyon Kocatepe Üniversitesi nasıldır?

Hydrawarrior

Centipat
Daha fazla  
İyi günler üniversite sınava hazırlanmaktayım yaşadığım yerlere yakın illere bakmaktayım. Araştırma yaparken bu okula denk geldim. Genel anlamda okul nasıl ve öğrenciye göre mi?

Benim abim yanlış hatırlamıyorsam 2014 gibi orada ingilizce işletme okudu. Şunu söyliyim ki bıçakla kovalandığını söylemişti ortam olarak baya kötü ama erasmus ile o zamanlar Polonya'ya gönderiyorlardı.

Klasik taşra diploma alma kurumudur, mühendislik fakültesinde teori basılır pratik yok,
Teknoloji fakültesinde az dozda teori basılır.
Ha inglilizce eğitimleri güzel.
13 fakülte, 5 enstitü, 4 yüksekokul, 1 devlet konservatuvarı ve 14 meslek yüksekokulu var.

Klasik taşra diploma alma kuru mudur, mühendislik fakültesinde teori basılır pratik yok,
13 fakülte, 5 enstitü, 4 yüksekokul, 1 devlet konservatuvarı ve 14 meslek yüksekokulu var.

Peki iktisadi ve idari bilimler fakültelesi bölümleriyle ilgili bir şey biliyor musunuz?

Peki iktisadi ve idari bilimler fakültelesi bölümleriyle ilgili bir şey biliyor musunuz?
Maalesef, ama çok bir şey bekleme. Zira bu okul ile ilgili "kaptan, öküzün orada inecek var" esprileri yapılıyor. Nasıl olduğunu düşün. Klasik taşra diploma alma kurumu.

Klasik taşra diploma alma kuru mudur, mühendislik fakültesinde teori basılır pratik yok,

Pratik olmaması en kötüsü. Hidrolik pnomatik konusunda atolyede örnek göreceğimiz bir set bile yoktu benim okulumda. Ne univeristede ne meslek lisesinde. Bilkent'ten mezun torpilli bir elektrik-elektronik mezunu mühendise iş yerinde acil olarak bir motor bağlantısı rica etmiştik yapamadı. Yani okulda bir yere kadar kendini geliştirmesi gerekir. Stajlar bunu için var.

Orada okumuyorum ama ortamı kötü ve yapabileceğin adam akıllı bir aktivite yok. Düşünme bile derim. Biraz daha fazla çalış.

Geri
Yukarı