Ağ bağdaştırıcıları görünmüyor

T.A.R.D.I.S

Hectopat
Merhabalar,
Bilgisayarım nedenini bilmediğim bir şekilde ethernet bağdaştırıcısına geçti ve ve Wireless internete bağlanmak için bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir kısmına giremiyorum. Bekliyor sadece.

İmlec mavi yuvarlağa dönüyor ve öyle dönüyor. Aygıtlarda Wireless aygıtı görünüyor sorunun ne olduğunu biliyorum ama bağdaştırıcı seçeneklerine girip düzeltemiyorum. Yardım edersiniz sevinirim. Şu an hiçbir şekilde internete bağlanamıyorum. Konu hakkında hiçbir bilgim yok o nedenle sorunu tam anlatamamış olabilirim ama bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir kısmı açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aygıt yöneticisinde kablosuz ağ adaptörün görünüyor mu?

Yanlışlıkla klavyeden kablosuz ağı kapatmış olabilir misin? Klavyende F tuşları üzerinde ya da o sırasa kablosuz ağ işareti olan bir tuş vardır. FN tuşu ile birlikte buna basarsan kablosuz ağ kapatılır / devreden çıkar. Tekrar basarsan açılır.

Yine bazı laptoplarda klavye üzerinde wifi kapatmak için bir tuş olur. Bilgiayarın marka ve modeli konusunda bilgim olmadığı için net bir şey yazamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı