"Ağ güvenli değil" hatası

Hocam donanım kimliklerini paylaşın driver baştan kuralım.
Olmazsa temiz format olabilir önemli bilgiler yoksa.
Bir de tarih saat kontrol ediniz.
Ben driver yeniledim düzelmedi hocam.
Formatta sorun olur. Peki bu sorunu wifi arayüzüne girerek halledebilir miyiz?
Bilgisayarınızın saati ve tarihi güncel mi? Kontrol eder misiniz?
evet güncel şuan

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-11-14 213040.png
    Ekran görüntüsü 2020-11-14 213040.png
    61,5 KB · Görüntüleme: 104
Ben driver yeniledim düzelmedi hocam.
Formatta sorun olur. Peki bu sorunu Wi-Fi arayüzüne girerek halledebilir miyiz?

Evet güncel şu an.

Bilemedim hocam siz yinede donanım kimliklerini verin internet driver ini silip baştan kuralım format olmuyorsa aklıma tek bu geliyor.
Bu görsel de ki sorun hocam
Hocam Modeminiz Eskimi?
Bu görsel de ki sorun hocam.

Çünkü eski modemi de böyle bir hata alıyordum.

Sonra Windows 7 kurunca düzelmisti, Yeni modem alınca Windows 10 böyle bir hata almadım.

Bilemedim hocam siz yinede donanım kimliklerini verin internet driver ini silip baştan kuralım format olmuyorsa aklıma tek bu geliyor.

Hocam Modeminiz Eskimi?

Sonra Windows 7 kurunca düzelmisti, Yeni modem alınca Windows 10 böyle bir hata almadım.

evet hocam 7 yıl

Hocam Modeminiz Eskimi?

Benim modem de eski hocam 7 yıl oldu galiba o zaman ben modemi yenilemem lazım.. Teşekkür ederim yardım için.

Benim modem de eski hocam 7 yıl oldu galiba o zaman ben modemi yenilemem lazım. Teşekkür ederim yardım için.

Hocam modeminiz yenileyin 7 yıl çok fazla zaten Windows açıklama yapmış.

Bu internet güvenlik Standart'ı artık kullanılmıyor diye.

Bu arada yenilemeyen önce tanıdığınız birinin komşunuz olur onu interneti yeni ise ona bağlanın deneyin hata olmuyorsa yeni modem alınız.

Tamam sağ ol hocam.

Hocam son kez bildirim gitmedi galiba yenilemeden önce tanıdığınız birinin komşunuz olur onu interneti yeni ise ona bağlanın deneyin hata olmuyorsa yeni modem alınız.
Benim modem de eski hocam 7 yıl oldu galiba o zaman ben modemi yenilemem lazım. Teşekkür ederim yardım için.

Bunu okuyun hocam neden güvenli ağ hatası verdiğinin sebebi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı