Ağ üzerinden dosya paylaşım programı önerisi

Fark89

Kilopat
Windows'ta Explorer üzerinden olduğu gibi ama daha gelişmiş bir ağ üzerinden diğer bilgisayarımdaki dosyalara erişebileceğim bir program var mıdır?
En çok istediğim oradaki kısayolları algılaması yani ben 1. bilgisayardan bir diske ağ üzerinden eriştiğimde 2. bilgisayardaki bu program üzerinden eriştiğim herhangi bir kısayolun 2. bilgisayardaki dosya yoluna gidebilmesi. Windows ağ paylaşımında bu mümkün olmuyor ya da mümkünse de ben bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
FileZilla ile FTP üzerinden dosya paylaşımı yapabilirsiniz.
benim istediğim direkt windows explorer gibi erişebileceğim bi program yani önizlemeli ve direkt tıkladığımda açabileceğim ama kısayolların yolunu otomatik diğer pcdeki yolu bulabilecek de bi şey lazım XYPLORER diye bi program buldum ama kısayol konusunda istediğim özellik onda da yok heralde

İstediğim özellik varmış baya da iyi bi file explorer XYPLORER ama sürücü isimlerini aynı gördüğü için D kısayolundakileri benim pcde algılıyo :D ama E sürücü 1. pcimde olmadığı için 2. pcdeki kısayolda direkt gidebiliyo oraya. Şimdi sadece şu 2 pc arasındaki sürücü isim sıkıntısını nasıl ayırırım onu bulmam lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı