Agario Live oyundan atıyor

abdullahsvndk

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar dostlar. Agario Live oynarken büyük hacimli kütleye sahip olduğumda oyun beni direkt atıyor. Atmadan kastım hareket etmemi engelliyor ve durduruyor. Oyunu yaklaşık 1 yıldır oynuyorum ve son 1-2 aydır bu sorunu yaşıyorum. CS:GO GTA 5 gibi oyunları yüksek ayarlarda oynayabiliyorum lakin Agario'da sorun yaşıyorum.
Farklı tarayıcılarda eklentisiz şekilde de denedim lakin çözüme ulaşamadım. Ekran kartımın son 2 yılda yayınlanan driverlarını da kurup denedim düzelmedi. İnternet hızım ve pingim de iyi yaptığım testlere göre. RX 580 ekran kartıyla bu sorunu ilk defa yaşadım. Eğer sorunumu çözerseniz çok mutlu olurum.
Sorunu videoda görmeniz için de sizlere link bırakıyorum inceleyebilirsiniz.
Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırma kullan" diye bir ayar var. Açıp denediniz mi?

Ayrıca aynı sorun bende Slither.io oynarken oluyordu. Maalesef çözümünü bir türlü bulamadım.

Sorunun oyun kaynaklı olma ihtimali var.

"Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırma kullan" diye bir ayar var. Açıp denediniz mi?

Ayrıca aynı sorun bende Slither. IO oynarken oluyordu. Maalesef çözümünü bir türlü bulamadım.

Sorunun oyun kaynaklı olma ihtimali var.

Hocam selamlar, oyunu farklı bilgisayarda oynadığımda sorunsuz oynayabiliyorum. Ayrıca arkadaşlarım da sorunsuz oynayabiliyor. Tek sorun internetten oynadığım bu oyundaki problem neden olabilir? Bir türlü cözemedim grubum olmasa oyunu bırakırdım da bırakamıyorum maalesef. Ayrıca "ullanılabilir olduğunda donanım hızlandırma kullan" dediğiniz ayar nerede bulunuyor?

Hocam selamlar, oyunu farklı bilgisayarda oynadığımda sorunsuz oynayabiliyorum. Ayrıca arkadaşlarım da sorunsuz oynayabiliyor. Tek sorun internetten oynadığım bu oyundaki problem neden olabilir? Bir türlü çözemedim grubum olmasa oyunu bırakırdım da bırakamıyorum maalesef. Ayrıca "Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırma kullan" dediğiniz ayar nerede bulunuyor?

Chrome kullanıyorsanız Ayarlar > Gelişmiş > Sistem kısmında bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı