"Ağda oturum açın" hatası

russ

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. TurkNet'ten Telekom altyapısıyla fiber hizmeti almaktayım. Kendi modemim vardı o yüzden TurkNet'e geçiş yaptığımda bilgileri modeme girdim modemin Mac adresini falan da girdim fakat internet sürekli gidiyor ağda oturum açın diyor modemi kapatıp açınca düzeliyor. Bu olay başka firmadayken de başıma gelmişti birisi bir şey demişti bana ve bir ayar yaparak çözülmüştü ama ne dediğini hatırlamıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağda oturum açın hata değil. KYKlarda da o sekil. Herkesin kendine ait sifresi ve ID'si var. Ama sizde nasıl o sekil oldu bilmiyorum. Resetlemeyi denediniz mi?

Sorun kablolu/kablosuz ikisinde de mi yaşanıyor?
Kablolu deneyebilme şansım olmadı bir kaç gündür evde değilim ama kablosuzda sürekli internet kesilip ağda oturum açın diyor.
Ağda oturum açın hata değil. KYKlarda da o sekil. Herkesin kendine ait sifresi ve ID'si var. Ama sizde nasıl o sekil oldu bilmiyorum. Resetlemeyi denediniz mi?

Ama sürekli internetim kopuyor.Resetlemeyi denemedim ama sorun sanki mac adresiyle alakalı gibi geliyor bana fiberde Türk Telekom kendi modemini kurduruyor hep ben kendi modemime kurmuştum bundan önceki firmada internet erişimimde sıkıntı yoktu ama Türknete geçince modemi resetleyip yeniden kurdum böyle bir sıkıntı karşıma çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı