"Kablosuz ağda oturum açın" hatası

erdmoks

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RTX 4060
Arkadaşlar iyi geceler. Bir anda yarım saattir interneti kullanamaz hâle geldim. Hiçbir borç gözükmüyor. Sebebi nedir sizce? Türk Telekom müşterisiyim. Oturum açın kısmında ise hiçbir şey açılmıyor, beyaz sayfa, URL kısmında ise HTML? Yazıyor sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi geceler. Bir anda yarım saattir interneti kullanamaz hâle geldim. Hiçbir borç gözükmüyor. Sebebi nedir sizce? Türk Telekom müşterisiyim. Oturum açın kısmında ise hiçbir şey açılmıyor, beyaz sayfa, URL kısmında ise HTML? Yazıyor sadece.
Bende de aynı sorun var, Türk Telekom kullanıcısıyım. Sanırım genel bir problem.

modemi resetlemeyi denedinizmi aç kapattan bahsetmiyorum.

Biraz araştırdım, bu dakikalarda internette başka kullanıcılarda internet kesintisi olduğunu bildirmiş. Genel bir kesinti mevcut.

Az önce müşteri hizmetlerini arayan bir kişiye "sistemimiz çöktü şu anda bilgi veremiyoruz" dönüşü yapılmış.

1710974034971.png

Genel bir sıkıntı var hocam. Report sayıları artmış durumda.

Türk Telekom ile alakalı bir sorun gibi gözüküyor şu anlık bende bir sorun yok internet servis sağlayıcım TurkNet.

bendede yok internet modeme reset attım ama olmadı zaten bir siteye girmeye kalktığımda direk Telekomun sitesine yönlendiriyor genel bir sorun var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı