Çözüldü Age of Civilizations II sürekli barış isteği gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SrTiagoo

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Age of Civilizations II yükledim ve 14 ülke fethettim. Başka ülkelere saldırmak istiyorum ama sürekli barış isteği geliyor ve saldıramıyorum. Bunları kapatmanın bir yolu var mı? Varsa lütfen söyleyin. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Peki ya nasıl aktif edeceğim?

Yeni bir oyun açın ve settings yani ayarlar tuşuna basınız oradan istediğiniz zorluğu seçip aşağıya kaydırın Eternal war seçeneğini açın sanırım sonsuz savaş gibi bir ismi vardı. Ama unutmayın bunu yaparsanız siz de barış teklifi atamazsınız. Onun gibi bir şeydi.
Arkadaşlar merhaba Age of Civilizations II yükledim ve 14 ülke fethettim. Başka ülkelere saldırmak istiyorum ama sürekli barış isteği geliyor ve saldıramıyorum. Bunları kapatmanın bir yolu var mı? Varsa lütfen söyleyin. Şimdiden teşekkürler.
Ayarlardan turu onaylayı aktif ederek bu sorunu çözebilirsin. Turu onaylatmak zorunda kalacaksın ama hiçbir barış müzakereleri çıkmayacaktır.

(Biraz geç oldu ama neyse) bunu düzelmenin yolu kabul etmek başka yol yok Eternal war (sonsuz savaş) özelliğini açtığında oyunda hiçbir ülke onu yenmediğin sürece barış imzalayamıyosun yani onu açmak çözüm değil askerlerini o topraktan çekip barış imzalayıp asimile edip öyle saldırabilirsin yoksa ikide bir barış yeri geliyor size tavsiyem bir ülkenin topraklarını fetih edip barış imzalayıp bir vasalı serbest bırak yerinden rastgele bir ülke seçip o fetih ettiğin ülkenin topraklarında özgür bırak ve başka ülkelerle savaşın bittiğinde serbest bıraktığın vasalları ültimatom yoluyla ilhak edip toprağını almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı