Age of Empires 2 Definitive Edition masaüstüne atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

burakguldal

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Arkadaşımla çevrimiçi oyarken ikimizden birini oyun içinde bazen ana menüde hiçbir hata vermeden donmadan masaüstüne atıyor. Çözümünü bilen paylaşsın lütfen.
Xbox üzerinden oynuyoruz.

Son düzenleme:
Bazı oyunlarda oyun dosyaları hasar aldığında böyle yapabiliyor. Oyunu baştan kurmayı deneyin.
Maalesef işe yaramıyor hocam. Araştırdım ve bu sorunu yaşayanın tek ben olmadığımı anladım. Gerçekten bozuk. Sorun Microsoft mağazayla mı ilgili acaba. Steam'de bu sorunlar yaşanıyor mu merak ediyorum.

Maalesef işe yaramıyor hocam. Araştırdım ve bu sorunu yaşayanın tek ben olmadığımı anladım. Gerçekten bozuk. Sorun Microsoft mağazayla mı ilgili acaba. Steam'de bu sorunlar yaşanıyor mu merak ediyorum.
Çözebildin mi? Ben de Store'dan aldım aynı problem var. Oyun esnasında bir anda donup masaüstüne atıyor. Oyun içi kasma da yok.

Bende de aynı sorun var. Sürücülerim güncel. Windows güncel dosyaları doğruladım. Oyunu sildim yeniden kurdum. D den C ye taşıdım belki HDD de sorun vardır diye. Gene aynı gene aynı 20 ile 40 dk sonra yanıt vermiyor diyor ya da pat diye kapanıyor tüm gelişme boşa gidiyor. Çok sinir bozucu bir durum. Diğer oyunlarda böyle yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı