Age of Empires 2 Definitive Edition medeniyet önerisi

Demir Scaletta

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yaz indiriminde dynasties of ındia DLC'sini aldım. Ve bu DLC üç yeni medeniyet ekliyor. Hepsini birer tur oynadım ve eşit derecede güzel geldi. Verdikleri bonuslara bakarak, sizce hangisi daha güçlü? Hangisini mainlemeliyim?
Ayrıca ticareti pek kullanmıyorum ona göre yorumlarsanız sevinirim.

Ekran Görüntüsü (27).png

Ekran Görüntüsü (29).png

Ekran Görüntüsü (30).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayış tarzsın ne mesela, Savunmaysa kore bizans britons gibi. Hangi brimleri oynamayı seviyorsun.
Savunma en net oynayış tarzımdır. Okçu ve süvari birimlerini oynamayı severim.

Hunlar , çok hızlı çoğalabiliyorlar. Diğer medeniyetler ev yapmakla uğraşıyor sayıları pek fazla olmuyor.
Oynayış tarzsın ne mesela, Savunmaysa kore bizans britons gibi. Hangi brimleri oynamayı seviyorsun.
Peki ekran görüntülerini attığım üç medeniyet arasından en iyi bonuslara sahip olanı hangisi?

Peki ekran görüntülerini attığım üç medeniyet arasından en iyi bonuslara sahip olanı hangisi?

Okçu seviyorsan Britons, okçuların menzilini yükseltince mesafe çok yüksek oluyor, ayrıca oyunun en iyi ırklarından, ben şahsen ilk 3'e koyardım.

Late game de ticaretsiz olmaz. Alacağınız oyunu verirsiniz.

Benim ırk tavsiyem inkalar. Birbirini tamamlayan üniteleri var. Güçlü ordular kurulabiliyor.

Sahip olduğun dlc'deki ırklara bir şey diyemem. Satın almadım.

Haritaya göre değişir ama defansif oynuyorsan gurjaralar çok iyidir. Çakram fırlatıcıları özellikle black forest gibi haritalarda çok çalışıyor.

Geri
Yukarı