Age of Empires 2 vs 3

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Age of Empires II Definitive Edition vs Age of Empires III Definitive Edition özellikle offline için hangisini tavsiye edersiniz?

Offline için 2'si de oynanır. Ancak önerim 2'den yana benim. 3'ün sunduğu çeşitlilik 2 kadar değil. Ben level sistemine de ısınamadım açıkçası 3'teki.

Hocam 2 derim şu an 16 TL bende yeni aldım normalde normalide vardı 1732 saati vardı bugün aldım bunda da hedefim bir 2000 saat.

Hocam 2 sinide aldim.bugun biraz girdim ama tam hakim değilim oyuna bu oyunda ofline olarak bi krallık kurup büyüyebilirmiyiz yoksa bölüm bölüm mu ilerliyoruz ?

Hocam 2 sinide aldim.bugun biraz girdim ama tam hakim değilim oyuna bu oyunda ofline olarak bi krallık kurup büyüyebilirmiyiz yoksa bölüm bölüm mu ilerliyoruz ?
Galiba RTS türüne yabancısın. Öncelikle internetten videolar izlemenizi öneririm .

Definitive sürümü alınacaksa AoE II almanızı öneririm çünkü oyunda mekanik anlamda gelişmeler var, coğrafi etkenlerde arttırılmış ve grafiklerle tertemiz oynayabiliyorsun lakin AoE III Definitive öyle değil, Classic oyundan hiç ama hiçbir farkı yok oyuna 45 gb'lık doku paketi ekleyip sadece binalara ek desenler eklemişler o kadar. Ha fiyat olarak AoE III Definitive yine oynanır çünkü AoE III Classic'ten çok daha ucuz. Yine de kütüphanesinde Age of Empires III olan birisinin Definitive almasını önermem (AoE III Classic hala daha aktif olarak oynanıyor GameRanger gibi yerlerde özellikle odalar full doluyor)

Definitive ile normal sürümler arasındaki farklar ne? Hiç oynamadım ama sadece YouTube'dan arada izlediğim bir tür ilk kez oynayacağım hangisini alayım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…