Age of Empires 2 vs 3

İkisi de çok güzel oyunlardır, II efsaneler arasındadır ve ben de çok severim. Grafiksel takıntınız varsa III oyunu da alabilirsiniz. Hatta benim tavsiyem iki oyunu da almaya bakmanız, ikisi de rahat oynanır.

Hocam 2 derim şu an 16 TL bende yeni aldım normalde normalide vardı 1732 saati vardı bugün aldım bunda da hedefim bir 2000 saat.

Hocam 2 sinide aldim.bugun biraz girdim ama tam hakim değilim oyuna bu oyunda ofline olarak bi krallık kurup büyüyebilirmiyiz yoksa bölüm bölüm mu ilerliyoruz ?

Definitive sürümü alınacaksa AoE II almanızı öneririm çünkü oyunda mekanik anlamda gelişmeler var, coğrafi etkenlerde arttırılmış ve grafiklerle tertemiz oynayabiliyorsun lakin AoE III Definitive öyle değil, Classic oyundan hiç ama hiçbir farkı yok oyuna 45 gb'lık doku paketi ekleyip sadece binalara ek desenler eklemişler o kadar. Ha fiyat olarak AoE III Definitive yine oynanır çünkü AoE III Classic'ten çok daha ucuz. Yine de kütüphanesinde Age of Empires III olan birisinin Definitive almasını önermem (AoE III Classic hala daha aktif olarak oynanıyor GameRanger gibi yerlerde özellikle odalar full doluyor)

Definitive sürümü alınacaksa AoE II almanızı öneririm çünkü oyunda mekanik anlamda gelişmeler var, coğrafi etkenlerde arttırılmış ve grafiklerle tertemiz oynayabiliyorsun lakin AoE III Definitive öyle değil, Classic oyundan hiç ama hiçbir farkı yok oyuna 45 gb'lık doku paketi ekleyip sadece binalara ek desenler eklemişler o kadar. Ha fiyat olarak AoE III Definitive yine oynanır çünkü AoE III Classic'ten çok daha ucuz. Yine de kütüphanesinde Age of Empires III olan birisinin Definitive almasını önermem (AoE III Classic hala daha aktif olarak oynanıyor GameRanger gibi yerlerde özellikle odalar full doluyor)
Definitive ile normal sürümler arasındaki farklar ne? Hiç oynamadım ama sadece YouTube'dan arada izlediğim bir tür ilk kez oynayacağım hangisini alayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı