Çözüldü Age of Empires 3 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

WraidTrouble

Centipat
Technopat'ın videosunu izledim yaptım fakat olmadı bir tık karıştırmış olabilirim. Daha kolay bir yöntemi var mı? Bu oyunu çok oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_25.dll.

Silin aracı kurun.

Çözülmezse yeni rapor gönderin.
Çözüm için rapor lazım. Videoyu izleyerek adım adım işlemleri uygulayın. Takıldıgınız yerleri sorun.

Çözüm için rapor lazım. Videoyu izleyerek adım adım işlemleri uygulayın. Takıldıgınız yerleri sorun.

MediaFire alın inşallah çözersiniz.

Bir de hesap açmama gerek var mı Mediafire'de?

Silin aracı kurun.

Çözüm

Silin aracı kurun.

Çok teşekkürler oldu eğer oyunlarımda sorun olursa buraya yazarım artık efsane site <3.

Sorununuz çözülmesine sevindim. İyi günler, iyi oyunlar dilerim.

İltifatlarınız için teşekkür ederiz. Sosyal size yardım etmek isteyen yüzlerce insanla dolu, siz de bir parçası olun ve Sosyal'in tadını çıkartın :)

Bu konudaki sorunu ProcMon raporuyla tespit edip "En İyi Cevap" olarak işaretlenen mesajla çözdük.

Her açılmama/0xc000007b hatasının çözümü aynı olmuyor. Sizin hatanızın sebebini tespit edip çözebilmemiz için:

Process Monitor raporu oluşturup Sosyal'de uygun konu başlığının altında konu açın. Nasıl rapor alacagınızı bilmiyorsanız Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma Rehberi'nden öğrenebilirsiniz.

Dosyayı bu 4 bulut servislerinden birine yüklemeyi unutmayın:

Microsoft OneDrive
Yandex Disk
DropBox
MediaFire

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı