TahaCanYuksek

Centipat
Daha fazla  
Malum yarıyıl tatilindeyiz canım sıkıldı hikayeli oyunda girişmek istemedim. Age of Empires 3 ücretsiz olmuş galiba fakat ben oyunu parayla almıştım ( 8 TL ),oyunda bir de medeniyet falan ekleyen DLC'ler vardı almamıştım o zamanlar. Pahalı gelmişti. Şimdi sorum şu: Bu oyunu zamanında paralı aldığım için diğer DLC'ler de bana geliyor mu çünkü base Game açıklamasında bilmem kaç tane yeni medeniyet falan yazıyor. Yoksa benim yine diğer medeniyetler için satın almam gerekiyor mu? Bir de son soru bu medeniyetler oyun yapısını kökten değiştiriyor mu?

Hayır diğer DLC'ler gelmiyor.

DLC'ler sadece yeni medeniyetler ekliyor. Örneğin Meksika, İtalya, ABD vesaire.

Köklü bir değişiklik yok, amaç sadece eğlenceli farklı medeniyetleri görmek.

Satın almanız gerekiyor. Örneğin ABD DLC ayrı satılıyor.

Hayır diğer DLC'ler gelmiyor.

DLC'ler sadece yeni medeniyetler ekliyor. Örneğin Meksika, İtalya, ABD vesaire.

Köklü bir değişiklik yok, amaç sadece eğlenceli farklı medeniyetleri görmek.

Satın almanız gerekiyor. Örneğin ABD DLC ayrı satılıyor.

Hocam biraz geç cevap veriyorum fakat bilgisayarıma erişimim yok şu anda, peki bu DLC'leri crack olarak bulabileceğim bir yer var mı üstü kapali anlatırsanız.

Dlc olmadan da bir sürü güçlü medeniyet açık zaten. Ben amerika dlcsi ile oynuyordum manyak altın kasılıyor ama askerleri güçlü değil pek. Oyunun yapay zekası bozuk, orta seviye çok kolay zor ise bayağı zorluyor. Online tarafında zaten binlerce saat oynamış ruh hastaları oynuyor bulaşılmaz dümdüz ederler adamı.

DLC olmadan da bir sürü güçlü medeniyet açık zaten. Ben Amerika DLC'si ile oynuyordum manyak altın kasılıyor ama askerleri güçlü değil pek. Oyunun yapay zekası bozuk, orta seviye çok kolay zor ise bayağı zorluyor. Online tarafında zaten binlerce saat oynamış ruh hastaları oynuyor bulaşılmaz dümdüz ederler adamı.

Hocam benim bu tarz oyunlarda takıntım oluyor mesela Epic Games kuponunda Civilization 6 aldım fakat anthology yani bütün ek içeriklerin dahil olduğu paketi aldım. Takıntı yani. Ama HOI4, EU4 gibi Paradox oyunlarında, yani fazla DLC'si olan oyunlarda veya böyle kaçırdıklarimda crack yapıyorum. Online tarafını oynamayacağım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı