Age of Empires 4'te çok gecikme var

Enoli1

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu 1 seneden fazladır oynuyorum ve bir kere bile ms değerlerinin 20-30'larda olduğu gibi oynadığımı hatırlamıyorum. Tıkladığım zaman 0,5-1 saniye arasında bir gecikme oluyordu. Oyuna 1 ay girmedim ve bu aralar tekrar oynamaya başladım fakat aşırı derecede fazla gecikme var. Önceki oynayışlarımda bu gecikmenin o kadarda önemi yoktu fakat bu sefer gecikme çok fazla. 1,5-2 saniye gecikme oluyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? (kendi internetimde bir sıkıntı yok eminim)

Hocam, sorunu yaşayan başkaları da var. Galiba yapay zekaya karşı oynuyorsunuz ve oyun ilerledikçe gecikme daha da kötü oluyor doğru mudur?

Eğer sorun buna benzer ise bu linkteki adımları uygulayarak aoe4 ve Steam için portları açın. Forwarding Ports for Age of Empires IV on Your Router.

Reddit konusu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, sorunu yaşayan başkaları da var. Galiba yapay zekaya karşı oynuyorsunuz ve oyun ilerledikçe gecikme daha da kötü oluyor doğru mudur?

Eğer sorun buna benzer ise bu linkteki adımları uygulayarak aoe4 ve Steam için portları açın. Forwarding Ports for Age of Empires IV on Your Router.

Reddit konusu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapay zekaya karşı oynamıyorum bide Xbox'tan oynuyorum. Bide hiçbir şey anlamadım yönlendiricinizde oturum açın falan diyor yönlendirici ne ki?

Geri
Yukarı