Age of Empires benzeri oyunlar nelerdir?

TheHope0

Hectopat
Arkadaşlar AOE3 yükledim fakat kule yıkımındayken sorun oluyor. Full dolu şekilde her türden bol bol askeri üreterek saldırı yapıyorum fakat askerler çok çabuk ölüyor. Ben kendimi sorguluyorum neden bu kadar çabuk ölüyorlar diye, girişimlerim başarısız oluyor. Her şeyi "upgraded" etmiş ve askerlerin en iyilerinden üretiyorum. Kolonize tarzı oyun deneyimlerimden ilkidir kendisi, çok küçükken oynardım ama tekrar oynamak istediğimde bilgi 0 şu an. AOE gibi daha anlaşılması kolay veyahut rehberi (guide) iyi olan oyun önerileriniz nelerdir?

Arkadaşlar AOE3 yükledim fakat kule yıkımındayken sorun oluyor. Full dolu şekilde her türden bol bol askeri üreterek saldırı yapıyorum fakat askerler çok çabuk ölüyor. Ben kendimi sorguluyorum neden bu kadar çabuk ölüyorlar diye, girişimlerim başarısız oluyor. Her şeyi "upgraded" etmiş ve askerlerin en iyilerinden üretiyorum. Kolonize tarzı oyun deneyimlerimden ilkidir kendisi, çok küçükken oynardım ama tekrar oynamak istediğimde bilgi 0 şu an. AOE gibi daha anlaşılması kolay veyahut rehberi (guide) iyi olan oyun önerileriniz nelerdir?
Hocam siz galiba tarih ve savaş oyunlarına takıntılısınız. Size Mount And Blade Bannerlord öneririm. Yalnız optimizasyonu biraz kötü ama sistemin iyiyse oynarsın.

Arkadaşlar aoe3 yükledim fakat kule yıkımındayken sorun oluyor. Full dolu şekilde her türden bol bol askeri üreterek saldırı yapıyorum fakat askerler çok çabuk ölüyor. Ben kendimi sorguluyorum neden bu kadar çabuk ölüyorlar diye, girişimlerim başarısız oluyor. Her şeyi "upgraded" etmiş ve askerlerin en iyilerinden üretiyorum. Kolonize tarzı oyun deneyimlerimden ilkidir kendisi, çok küçükken oynardım ama tekrar oynamak istediğimde bilgi 0 şu an. Aoe gibi daha anlaşılması kolay veyahut rehberi (guide) iyi olan oyun önerileriniz nelerdir?

Real time strategy başlığı altındaki çoğu oyun size uygundur hocam. Platformlarda bu şekilde alt başlıklar var. Orada popülerlik ve beğenilme oranına göre seçerseniz daha çok seçeneğiniz olur. Steam'de olması lazım rts diye bir bölüm. Gerçek zamanlı strateji diye geçiyor.

Geri
Yukarı