Age of Empires IV Steam’e Geldi

Şu seriye hiç başlama fırsatım olmadı. Artık başlama zamanı yaklaşıyor gibi, acep oyunların birbiriyle bağı var mı? Ona göre seri halinde devam edeceğim.
Bağlantıları yok. Zaten bu oyunlar hikayeleri için değil multiplayer kısımları için alınıyor.
@BerxY hayırlı olsun hocam, yeni moderatör oldunuz sanırım. Daha önce gördüğümü hatırlayamadım. Görevinizde başarılar dilerim. :)
Başlayalı yaklaşık 3-4 gün oldu, hayırlı olsun diyen ilk sizsiniz😅 Teşekkür ederim.

Güzel bir seri ama para tuzağı gibi. Sürekli ek paket çıkıyor. Çıkar eyvallah güzel ama baştan oyunun fiyatı şu kadar deyip, ek paketlere de ekstra sahip olmak için para ödetme.

Hocam ucuza nasıl alınıyor bende dün başladım aylık 30 tl böyle giderim diyorum ama daha uygun bir ihtimal varmıdır?
Evet 12 aylık live Gold alıp sonra 1 aylık ultimate alarak 14 aylık game pass edinmiş oluyorsunuz. İnternette birçok kaynak var 1 yıllık 2 yıllık alınabiliyor. Ben 280 TL 14 ay şekilde almış oldum.

AoE 2'deki sahneleri ve müzikleri bozmuşlar. Görüntüyü iyileştirdikçe daha da yapmacık olmuş.
AoE 3'den itibaren oyunları biraz yapmacık olmuş. Ben AoE 2'deki müzikleri ve hikayeyi arka plan seslerinin tadını alamıyorum. AoE 2'deki özgünlüğü bozmandan yapsalarmış daha iyi olurmuş.
Evet hakkınız var fakat bu hali de bayağı güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı