Age of History 2 başka ülkeye atıyor

İşletim sistemi
Android

Rinefalk

Decapat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Age of History 2'yi Android cihazıma APK olarak indirdim. Oyunda osmanlı ımparatorluğu olarak başladım 1-1, 5 saat oynadım. Ardından oyunu kaydedip çıktım. 30 dakika sonra geri girdim ve her kayıt dosyasına girdiğimde farklı bir devlete atıyor. 20-25 kere denedim belki osmanlı gelir diye gelmedi. Başka kayıt dosyam da yok yeni başladım. Nasıl çözebilirim? (cihaz: Mi Note 10 Lite)

Age of History 2'yi Android cihazıma APK olarak indirdim. Oyunda osmanlı ımparatorluğu olarak başladım 1-1, 5 saat oynadım. Ardından oyunu kaydedip çıktım. 30 dakika sonra geri girdim ve her kayıt dosyasına girdiğimde farklı bir devlete atıyor. 20-25 kere denedim belki osmanlı gelir diye gelmedi. Başka kayıt dosyam da yok yeni başladım. Nasıl çözebilirim? (cihaz: Mi Note 10 Lite)
APK indirmek korsana girer. Yardım yok!

APK indirmek korsana girer. Yardım yok!
APK olsun olmasın, bu oyun sorunlu bir oyun.
Benim çözdüğüm şekilde, kayıt dosyalarını silmen gerekiyor. Oyun içerisinde bu tür fazlasıyla hatalar mevcut.

Kankacım normalde bende korsana karşıyım. Bugün ucn satın aldığım için para kalmadı biriktirince paralı alacağım. Hem bilgisayarda paralı hali var ve böyle bir sorun yaşamıyorum bilgisayarda.
Eğer satın aldıysanız yardım edilebilir. Ama oyun Lukasz'ın pek de umrunda değil. Çözümü varsa bilmiyorum ama büyük ihtimal yok. Kesmiş olsun.

Geri
Yukarı